Українським авіакомпаніям встановили період для переходу на вітчизняні літаки

8 грудня 2017, 11:54
Верховна Рада встановила період для українських авіакомпаній на перехід від використання літаків іноземного виробництва на вітчизняні до 1 січня 2021 року

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За відповідний документ №7280 проголосували 229 народних депутатів на засіданні 7 грудня.

Глава комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна зазначила, що комітет рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект за основу і в цілому з деякими поправками.

Відео дня

Представники літакобудівної галузі України повідомляють, що наразі розробник і виробник літаків Антонов (Київ) активно працює з Європейським агентством авіаційної безпеки для отримання сертифікатів на українські літаки, їх виробництво та експлуатацію.

За даними прогнозів, такі сертифікати підприємство отримає не пізніше ніж через три роки, стільки ж часу знадобиться для запуску серійного виробництва літаків.

Нагадаємо, що 7 грудня Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект, яким пропонується продовжити до 1 січня 2021 роки для українських авіаперевізників режим безмитного ввезення в Україну літаків іноземного виробництва.

Зазначається, що закон пропонує продовжити норму, згідно з якою повністю звільняються від сплати мита повітряні судна, що ввозяться на митну територію України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X