Один із заводів Фірташа зупинив виробництво карбаміду

22 вересня 2017, 14:16
Підприємство Азот (Черкаси) зупинило виробництво карбаміду і скоротило випуск аміаку

Про це повідомляє Інфоіндустрія.

Однак, випуск аміачної селітри триває. З огляду на попит і цінове зростання на нітрат амонію, зупиняти його виробництво недоцільно.

Відео дня

У зв'язку з зупинкою карбаміду можна очікувати надлишку аміаку на черкаському Азоті. Імовірно напівпродукт буде спрямований на Рівнеазот, що працює на привізній аміаку.

Відомо, що для рівненського підприємства Ostchem шукав аміак у різних виробників за кордоном. Мабуть, на заводі запаси аміаку недостатні, а вивільнилися обсяг в Черкасах стане хорошою сировинною базою для Рівнеазоту.

Аміак останнім часом дорожчає на світових експортних ринках, а його пропозиція обмежена. В українських підприємств вже виникали труднощі із закупівлею аміаку в вересні.

Нагадаємо, що в березні Укртрансгаз почало обмеження газопостачання Рівнеазота, Сєвєродонецького об'єднання Азот і черкаського Азоту.

Також повідомлялося про те, що підприємства черкаський Азот, Рівнеазот і сєверодонецький Азот, що входять до групи Ostchem, відновлюють виробництво добрив після більш ніж тримісячного простою.


Ostchem - холдингова компанія, що входить у фінансово-промислову групу компаній Group DF Дмитра Фірташа. В Україні Ostchem об'єднує 4 заводи хімічної промисловості: концерн Стірол, Сєвєродонецьке об'єднання Азот, черкаський Азот і Рівнеазот. Дистрибуцію мінеральних добрив забезпечує компанія Украгро НПК, а транспортування - порт Ніка-Тера.

Показати ще новини
Радіо NV
X