Український забудовник хоче побудувати перший сміттєплавильний завод у Києві

9 лютого 2017, 12:28
Девелоперсько-будівельна компанія Фірма Т. М. М. (Київ) має намір реалізувати проект будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів (ТПВ) в електроенергію біля ТЕЦ-6 у Києві

Про це повідомив генеральний директор ТММ Микола Толмачов, передає Інтерфакс-Україна.

"Технологія переплавлення сміття аналогічна технології "магма", коли сміття без доступу кисню розплавляється на розпеченому камені. Технологія практично безвідходна, викидів в атмосферу немає, тобто це екологічно чисте виробництво. Збираюся першим побудувати такий завод в Україні. Ми вже ведемо переговори з Києвом і Запоріжжям", - зазначив Толмачов.

Відео дня

Він уточнив, що в даний час компанія чекає підписання міським головою Києва Віталієм Кличком меморандуму, який дозволив би почати будівництво сміттєплавильниого заводу в Києві вже в цьому році.

За його словами, такий завод міг би розміститися біля ТЕЦ-6 на Троєщині.

Вартість проекту Толмачов поки не озвучує, однак стверджує, що кошти на його реалізацію має намір залучати самостійно.


Т. М. М. - девелоперсько-будівельна компанія повного циклу – працює на будівельному ринку України з 1994. Займається будівництвом житлових комплексів, а також офісних, торгових, промислових та інфраструктурних об'єктів.

Згідно з даними єдиного держреєстру юросіб і фізосіб підприємців на 15 лютого 2016 року, часткою 100% у статутному капіталі Фірми Т. М. М. володіла TMM Real Estate Development plc (Кіпр). Кінцевим бенефіціаром і генеральним директором Т. М. М. є Микола Толмачов.
Показати ще новини
Радіо НВ
X