Український виробник томатної пасти отримав сертифікат в Японії

19 квітня 2018, 11:10

Найбільший український вертикально інтегрований виробник томатної пасти - компанія Agrofusion, отримав сертифікат відповідності японським стандартам для своєї продукції торгової марки Інагро.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Так, за результатами інспекції німецької компанії Ceres, яка відбулася в січні 2018 року, отримані сертифікати відповідності томатів і томатної пасти вимогам стандарту Японії Organic JAS.

Відео дня

Для отримання сертифікату компанія переглянула технологію вирощування томатів, внесла зміни у встановлені процедури і провела навчання персоналу.


Agrofusion - вертикально інтегрований сільськогосподарський холдинг із замкнутим циклом виробництва з вирощування томатів і їхньої подальшої переробки на томатну пасту. Холдинг засновано у 2007 році бізнесменом Сергієм Сипком.

До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тис. тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 20 тис. га зрошуваних земель, і два тепличних господарства.

Показати ще новини
Радіо NV
X