Український виробник сиру позбувся великого активу в Росії

26 квітня 2017, 15:07
Арбітражний суд Москви в середу, 26 квітня, за заявою банку Відродження визнав банкрутом ВАТ Останкінський молочний комбінат, який з 3 квітня знаходиться в процедурі ліквідації, передає Інтерфакс-Україна

Суд ввів у відношенні комбінату, що входить до складу групи Мілкіленд з активами в Україні, Росії та Польщі, конкурсне виробництво за спрощеною процедурою ліквідованого боржника строком на 6 місяців.

Відео дня

Суд включив борг перед банком Відродження в розмірі 309,2 млн рублів в реєстр кредиторів молкомбінату і затвердив конкурсним керуючим Олексія Пранова. Суд призначив його звіт про виконану роботу на 25 жовтня.

Виступаючи на засіданні, представник Відродження представив квитанцію про перерахування на депозит суду 300 тис. рублів на оплату процедури банкрутства.

Заява надійшла в суд 28 березня.

Згідно з повідомленням Мілкіленда, розміщеному 19 квітня на сайті Варшавської фондової біржі, заяву про банкрутство подано у зв'язку з неможливістю підприємства погасити заборгованість перед банком у розмірі 309,2 млн рублів.

Раніше банк Відродження подав клопотання до Арбітражного суду Москви про банкрутство у відношенні ВАТ Останкінський молочний комбінат (входить у групу Мілкіленд Анатолія Юркевича).


Milkiland nv, холдингова компанія групи Мілкіленд, яка є одноосібним власником комбінату. Мілкіленд - один з п'яти найбільших виробників молочної продукції на ринках України і Росії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X