Український виробник сільгосптехніки виходить на ринок Канади

19 вересня 2018, 13:50

Український виробник грунтообробної сільгосптехніки - Лозовські машини виходить на ринок Канади.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Зокрема, у Лозовських машин з'явився офіційний дистриб'ютор, канадська компанія Higginson Farm Equipment.

Зазначається, що найближчим часом сторони підпишуть відповідну угоду, яка дозволить здійснювати прямі поставки техніки української компанії на територію Канади.

Відео дня

Higginson Farm Equipment співпрацює з низкою дилерів, які продають техніку кінцевого покупця. Крім того, ще один з найбільших регіональних дилерів з провінції Альберто виявив велику цікавість до агрегатів Лозовських машин.


Higginson Farm Equipment заснована в 1898 році, за більш ніж столітню історію фірмою управляли представники чотирьох поколінь однієї родини. Компанія є постачальником обладнання, здійснює оптові і роздрібні продажі сільгосптехніки і запчастин на території Канади, а також виконує сервісне обслуговування, надає послуги з монтажу та наладки обладнання.


Як розповів віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд, після початку дії Угоди про зону вільної торгівлі ввізні мита на українську техніку скасовані, а процес експорту - значно спрощено.

За його словами, це дає українським виробникам значну конкурентну перевагу на ринку північноамериканського континенту.

Гіршфельд зазначив, що компанія також планує вийти на ринок США.


Лозівські машини (бренд грунтообробної сільгосптехніки, що випускається підприємствами індустріальної групи УПЕК, Харківська область). Сільгосптехніка випускається Лозовським ковальсько-механічним заводом.

У 2018 році Лозівські машини запланували збільшити частку експорту в загальному обсязі продажів до 35-40% (до кінця 2017 року - 20%). За попередніми даними, в 2017 році обсяг продажів компанії очікувався на рівні 15-20% в порівнянні з 2016 роком, коли вони склали 250 млн грн, але остаточні дані поки не оприлюднювалися.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X