Український виробник сільгосптехніки вийшов на ринок Хорватії

12 квітня 2018, 19:49

Український виробник ґрунтообробної сільгосптехніки під брендом Лозовські машини - група УПЕК - уклала дилерську угоду на поставку техніки до Хорватії.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Угода укладена з дистриб'юторською хорватською компанією PMT d.o.o.

Як відзначають в компанії, крім придбання техніки, хорватська компанія планує провести ряд демонстрацій продукції безпосередньо в полі.

Відео дня

У компанії відзначили, що угоду вдалося підписати в рамках участі у сільськогосподарській виставці Bjelovar Fair (проходила на початку квітня в хорватському місті Б'єловара). При цьому виробник виявився єдиним представником від України. Сільськогосподарська продукція викликала інтерес з боку аграріїв Хорватії.


Лозівські машини (бренд грунтообробної сільгосптехніки, що випускається підприємствами індустріальної групи УПЕК, Харківська область). Сільгосптехніка випускається Лозовським ковальсько-механічним заводом.

У 2018 році Лозівські машини запланували збільшити частку експорту в загальному обсязі продажів до 35-40% (до кінця 2017 року - 20%). За попередніми даними, в 2017 році обсяг продажів компанії очікувався на рівні 15-20% в порівнянні з 2016 роком, коли вони склали 250 млн грн, але остаточні дані поки не оприлюднювалися.

Показати ще новини
Радіо NV
X