Український виробник ліфтів вирішив значно збільшити виробництво

9 листопада 2017, 15:43
Українська компанія-виробник ліфтів Завод Євроформат до початку 2019 роки планує завершити дворічний проект розширення своїх виробничих потужностей в 1,5 рази - до 300 ліфтів щомісяця або 3,5 тис. на рік

Про це заявив директор заводу Ігор Ткаченко, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Розширення почали у зв'язку з відчутним дефіцитом потужностей: завантаження - від 80% в низький сезон", - сказав він.

Відео дня

Проект реалізується коштом українських інвестицій, проте їх суму в компанії не розголошують.

Крім того, за словами Ткаченка, розширення потужностей проводиться в рамках п'ятирічного плану розвитку компанії, яким до 2021 року пріоритетним напрямком визначено розширення експорту.

"Це пов'язано з тим, що український ринок досить обмежений, його обсяг оцінюється в 2 тис. од. на рік, а, наприклад, польський - понад 6 тис. од.", - пояснив він.

Поки поставки на експорт - це разові проекти компанії. При цьому Польща, де з 2015 року функціонує представництво заводу, є основним ринком його експорту.

"У різних регіонах Польщі запущено кілька пілотних проектів з перспективою експансії. Власне, під нього, в тому числі, і будуються нові виробничі потужності - для забезпечення безперебійних поставок на зовнішні ринки", - резюмував директор компанії.


Євроформат - група компаній, яка працює на ринку України понад 15 років. Спеціалізується на виробництві продукції та наданні послуг для житлового та комерційного будівництв. В даний час завод Євроформат випускає щомісяця близько 120 ліфтів.

У 2016 році завод Євроформат збільшив чистий дохід на 37% в порівнянні з 2015 роком - до 187,8 млн грн. При цьому, чистий прибуток у 2016 році склала лише 60 тис. грн (роком раніше збиток заводу склав близько 7 млн грн).

Показати ще новини
Радіо NV
X