Український виробник курятини запустив завод у Словаччині

30 березня 2017, 11:17
Найбільший в Україні виробник курятини компанія Миронівський хлібопродукт (МХП, Київ) відкрила підприємство по переробці м'яса птиці у Словаччині

Про це йдеться в біржовому повідомленні компанії, передають Українські новини.

Так, МХП оголосив про те, що, дотримуючись своєї експортної стратегії, відкрив переробне підприємство у Словаччині.

Відео дня

Згідно з повідомленням, очікується, що капітальні витрати на реалізацію проекту із завершення всіх процесів складуть $3 млн доларів.

Компанія реалізує проект у тісній співпраці з одним із своїх дистриб'юторів.

На новому заводі буде випускатися фасована продукція для кінцевого споживача.

Нагадаємо, що раніше компанія Миронівський хлібопродукт заявляла про намір запустити підприємство по переробці м'яса птиці в Словаччині у 2017 році.

У 2016 році Миронівський хлібопродукт запустив завод по переробці м'яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали $3,5 млн.

2016 рік компанія Миронівський хлібопродукт закінчила з чистим прибутком $69 млн, у той час як в 2015 році компанія отримала збиток $113 млн.

МХП збільшив продажі м'яса птиці у минулому році на 7,2% ,або на 38,45 тис. тонн до 575,74 тис. тонн порівняно з 2015 роком.


Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт – найбільший в Україні виробник курятини. Частка виробництва продукції птахівництва на ринку 60%. Крім цього виробляє соняшникову олію, зерно і продукти м'ясопереробки. На українському ринку МХП представлена брендами Наша Ряба, Легко, Бащинський та ін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X