Український виробник конструкторів почне продажі в магазинах Disney

29 травня 2018, 08:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українська компанія Ugears менш ніж через півроку поставить першу партію своїх дерев'яних конструкторів компанії Disney.

Про це в інтерв'ю delo.ua розповів співзасновник компанії Геннадій Шестак.

Конструктори Ugears будуть продаватися в 700 фірмових магазинах Disney вже в листопаді 2018 року.

"Ми розробили для Disney п'ять моделей (чотири вже затвердили з Disney. - ред.). Вони дали зразки, а ми розробили механіку моделей", - розповів Шестак.

Відео дня

За його словами, Disney сам звернувся до української компанії з пропозицією про співпрацю. Переговори тривали вісім місяців, а Ugears довелося пройти жорсткий аудит.

"Перевіряли все - фінансову звітність компанії, робочі місця, проводили інтерв'ю з працівниками без присутності лінійних керівників. Необхідно було відповідати щось близько 400 вимогам для проходження аудиту. І ми його пройшли без єдиного зауваження. Аудитори самі, м'яко кажучи, здивувалися", - зазначив співзасновник компанії.

Він при цьому наголосив, що Ugears - це перша компанія, чий бренд за останні 22 роки Disney погодився залишити на упаковці поряд зі своїм.

"Ми навіть пожертвували частиною прибутку. Для впізнаваності нашого продукту та нашої країни це дуже важливо", - уточнив Геннадій Шестак.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X