Український тютюновий монополіст програв суд про скасування штрафу на півмільярда

31 травня 2017, 16:10
Суд першої інстанції відмовив дистрибуційній компанії Тедіс Україна (раніше - Мегаполіс-Україна) у задоволенні позову про скасування накладеного Антимонопольним комітетом штрафу на 431 млн гривень

Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв на своїй Facebook-сторінці.

"АМКУ тільки що виграв першу інстанцію! ТОВ Тедіс Україна в задоволенні позову про скасування рішення АМКУ про визнання порушення та накладення штрафів на 431 млн грн відмовлено повністю", - повідомив він.

Відео дня

24 квітня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляв, що Тедіс Україна сплатила 300 млн гривень накладеного АМКУ штрафу.


Нагадаємо, департамент у сфері економіки ГПУ разом з Головною військовою прокуратурою при оперативній підтримці підрозділів Національної поліції викрили схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, у тому числі для фінансування тероризму.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 31 березня більше тисячі оперативників з різних силових відомств проводять слідчі дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс-Україна, який зараз називається Тедіс-Україна.

Вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами співробітниці АМКУ Світлани Панаіотіді, слідчі дії проводяться по справі компанії Тедіс і за санкцією Печерського райсуду Києва.

Генеральна прокуратура звинувачує Антимонопольний комітет сприяння монопольному становищу Тедіс Україна на ринку дистрибуції тютюнових виробів.

12 квітня стало відомо, що Печерський районний суд наклав арешт на корпоративні права і кошти на рахунку дистрибуційної компанії Тедіс Україна в Приватбанку.

Досудове розслідування встановило, що з 2012 року по теперішній час дійсним власником монопольного дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс Україна є, зокрема громадянин РФ Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовані санкції у вигляді заборони виведення коштів з України за кордон.

Однак 21 квітня Тедіс Україна опублікувала список своїх бенефіціарів, згідно з яким компанія контролюється громадянином України Борисом Кауфманом і двома громадянами Великої Британії - Річардом Даксбері (Richard Duxbury) і Річардом Доріаном Фенхальцем (Richard Dorian Fenhalls).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X