Український тютюновий монополіст повністю розкрив своїх власників

21 квітня 2017, 15:41
Кінцевими контролюючими бенефіціарами ТОВ Тедіс Україна (раніше - Мегаполіс-Україна) є фізичні особи – громадяни України та Великобританії

Про це повідомила компанія.

Так, структура власності компанії Tedis Ukraine виглядає наступним чином:

Відео дня

• Борис Кауфман із опосередкованою часткою 47,22% (володіє через компанію ТОВ Нова Інвестиційна Компанія Альянс, яка володіє компанією Lidertano Holdings Ltd), громадянин України

• Річард Даксбері (Richard Duxbury) із опосередкованою часткою 23,51% (володіє через компанію Abival Limited, яка володіє компанією Vestigium Holdings Limited), громадянин Великобританії
• Річард Доріан Фенхальц (Richard Dorian Fenhalls) із опосередкованою часткою 23,51% (володіє через компанію After Strand Limited, яка володіє компанією After Strand International Limited), громадянин Великобританії
Також до структури Tedis Ukraine входять міноритарні акціонери, список яких доступний у Єдиному Державному Реєстрі, сумарна доля яких складає 5,57%, відповідно доля кожної компанії не перевищує 5%.

Нагадаємо, департамент у сфері економіки ГПУ разом з Головною військовою прокуратурою при оперативній підтримці підрозділів Національної поліції викрили схему особливо великого ухилення від сплати податків та незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, у тому числі для фінансування тероризму.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що 31 березня більше тисячі оперативників з різних силових відомств проводять слідчі дії щодо компанії-дистриб'ютора тютюнових виробів ТОВ Мегаполіс-Україна, що нині називається Тедіс-Україна.

Вранці 31 березня також стало відомо, що з самого ранку співробітники ГПУ проводять обшук в Антимонопольному комітеті України.

За словами співробітниці АМКУ Світлани Панайотіді, слідчі дії проводяться по справі компанії Тедіс і за санкцією Печерського райсуду Києва.

12 квітня стало відомо, що Печерський районний суд наклав арешт на корпоративні права і кошти на рахунку дистрибуційної компанії Тедіс Україна у Приватбанку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X