Український суд звільнив екс-главу російського банку

12 січня 2017, 11:09
Колишній керівник російського банку Траст Ілля Юров був звільнений з-під варти в залі Бориспільського районного суду Київської області

Про це повідомив офіційний представник Генеральної прокуратури РФ Олександр Курінний, передають РИА Новости.

"Згідно з повідомленням, НЦБ Інтерполу МВС Росії з НЦБ Інтерполу України надійшла інформація про те, що рішенням Бориспільського районного суду Київської області Юров В. С. був звільнений з-під варти в залі суду", - сказав Курінний.

Відео дня

Нагадаємо, що в листопаді минулого року Генпрокуратура РФ направила Києву запит про видачу Юрова для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення трьох злочинів за частиною 4 статті 160 КК РФ (розтрата, вчинена організованою групою або в особливо великому розмірі).

Як повідомив Курінний, інформація про розгляд Генпрокуратурою України запиту про видачу Юрова до теперішнього моменту в російське наглядове відомство не надходила, при цьому, згідно з конвенцією про правову допомогу і правових відносинах з цивільних, сімейним і кримінальних справах 1993 року, терміни розгляду запиту про видачу не встановлені.

Нагадаємо, Бориспільський міськрайонний суд Київської області виніс рішення про запобіжний захід екс-голові ради директорів Національного банку Траст, що знаходиться в міжнародному розшуку.

Пізніше прокуратура Київської області подала апеляцію на рішення суду першої інстанції про відмову в арешті екс-співвласника банку Траст.

У грудні 2016 року Апеляційний суд Київської області відмовив у задоволенні апеляційної скарги прокуратури на рішення Бориспільського міськрайонного суду про відмову заарештувати Юрова.

Банк Траст створювався на базі банківських активів ЮКОСа, викуплених у 2004 році. Проблеми почалися після паніки вкладників 16 грудня 2014 року, коли вони забрали майже 10 млрд рублів. В грудні 2014 року ЦБ Росії оголосив про санацію Трасту, в підсумку це обійшлося державі приблизно в 127 млрд руб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X