Український стартап залучив $300 тисяч від TMT Investments

25 серпня 2016, 15:39
Фонд TMT Investments вклав $300 тис. в українську платформу хмарних обчислень Sixa, про це повідомляє AIN

Це була третя угода на рахунку розробників. Сумарно Sixa залучила понад півмільйона доларів.

При установці додатка користувач отримує доступ до високопродуктивної віртуального комп'ютера в хмарі, з якого можна працювати в будь-яких додатках, у тому числі і з іграми.

Відео дня

Платформа пропонує передвстановлене програмне забезпечення, проте користувач може встановити будь-яке ПО через інтернет або з флеш-накопичувача.

За кожну годину використання програми з клієнтів стягується плата.

Стартап розрахований на розробників, дизайнерів і геймерів.

Платформа створена в 2015 році українцями, але зі штаб-квартирою в США. Розробники пройшли акселерацію в Startupbootcamp в Стамбулі і залучили $140 тис. інвестицій від Startupbootcamp Istanbul і WS Investments.

Після цього команда брала участь в акселераторі Y Combinator, де в платформу вклали ще $120 тис.

TMT Investments вирішила інвестувати в український сервіс до того, як Sixa стала популярною на американському венчурному ринку.

"Команда Sixa володіє відмінним технологічним і бізнес-досвідом, має дуже хороші продукти. А ринок на якому працює компанія – дуже великий, і буде продовжувати зростати, в тому числі і в продуктах віртуальної реальності", – прокоментував глава інвестиційного спрямування TMT Investments Артем Інютін.


Нагадаємо, ТМТ Investments Plc — публічна компанія, створена засновниками РБК (Герман Каплун, Олександр Моргульчик, Артемій Інютін), її акції торгуються на Лондонській біржі. Раніше фонд інвестував в такі українські компанії, як Attendify, rollApp, Depositphotos.

Показати ще новини
Радіо NV
X