Український стартап пройшов у великий європейський акселератор

23 жовтня 2018, 09:12

Український стартап Zirity пройшов у великий європейський В2В акселератор Startup Wise Guys.

Про це пише портал Ain.ua.

Зазначається, що команда пройде 12-тижневу програму в Талліні і зможе претендувати на суму в € 30 тис. від акселератора і додаткові €150 тис. інвестицій.

Відео дня

У компанії вважають, що подача заявки в Startup Wise Guys дає можливість для виходу на ринок Європи.

"Українці вже не раз показували один з найбільш високих показників "виживання" за підсумками акселеративних програм Startup Wise Guys. У найближчі 2 роки ми плануємо інвестувати від €1 до €2 млн в розвиток українських SaaS і Fintech стартапів", - зазначає CEO Startup Wise Guys Крістобал Алонсо.


Акселератор засновано в 2012 році в Естонії. Є одним з найбільших інвесторів в компанії на ранній стадії розвитку в Північній, Центральній і Східній Європі. За 7 років роботи, провівши 11 акселеративному програм, Startup Wise Guys інвестував в більш ніж 100 стартапів з 39 країн. Показник survival rate акселератора, який характеризує частку успішних бізнес-проектів - 77%.


Також наголошується, що за свою 7-річну історію компанія проінвестувала 15 молодих інноваційних компаній з України. Це становить майже 15% портфоліо акселератора, до якого входять стартапи 39 країн світу.

Серед них: VRnet, Hashtago, CoinyPay, Jetbeep, Sureberry, CallPage тощо.

Раніше повідомлялося, що 4 з 48 українських стартапів пройшли до фінального відбору акселератора.


Zirity - веб і мобільний AR-додаток для примірки очок у режимі реального часу. Додаток допомагає клієнту підібрати підходящу форму очок і паралельно, на основі зібраної інформації, створює інструмент для рекомендацій. На відміну від схожих додатків, які оцифровують 3D-моделі очок, Zirity показує 2D-моделі, знижуючи таким чином витрати до мінімуму.

Показати ще новини
Радіо NV
X