Український сервіс доставки їжі об'єднався з великим аналогом з Балтії

27 червня 2017, 11:39
Український сервіс доставки їжі eda.ua, який входить в інвестиційний портфель Chernovetskyi Investment Group (CIG), завершив об'єднання з компанією доставки їжі в країнах Балтії - Foodout

Про це повідомила прес-служба CIG, передає Інтерфакс-Україна.

"Об'єднання дозволить створити один з найбільших сервісів з доставки їжі в Східній Європі. Крім українського ринку, на якому міцно закріпився сервіс eda.ua, діяльність об'єднаної компанії охоплює Литву Латвію, Естонію і Іран. Найближчим часом сервіс стартує на ринку Білорусі. Таким чином, Foodout Group буде присутній в шести країнах з сумарним населенням 140 млн чоловік", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Сторони не розкривають умови угоди.

Нагадаємо, що у 2016 році CIG, яка належить родині Черновецьких, заявляла, що збирається інвестувати в аграрні проекти в Україні.


Chernovetskyi Investment Group (CIG) - інвестиційна компанія на ринку СНД, була заснована в 2013 році, інвестиційний потенціал - понад $750 млн. У портфель компанії входять такі українські ІТ-компанії, як: e da.ua, d oc.ua і zakaz.ua (GV Machines). У 2015 році CIG інвестувала $1 млн у платформу для дітей KIDO'Z (Ізраїль) і $1 млн у міжнародний сервіс з продажу автобусних квитків Busfor.

Показати ще новини
Радіо NV
X