Український розробник випускає антивірус нового покоління

23 серпня 2016, 11:00
PR

До Дня Незалежності України компанія Zillya! представила новий антивірус для домашніх користувачів - Zillya! Total Security

Продукт створювався українською командою розробників і, за словами представників команди, здатний забезпечити високий рівень захисту користувачів ПК завдяки проактивним технологіям захисту. Зокрема, Zillya! Total Security - це перший продукт класу «максимальний захист», розроблений на 100% в Україні.

У компанії заявляють, що відмінна риса цього антивірусу - це наявність вбудованого поведінкового аналізатора (HIPS), здатного детектувати шкідливе ПЗ на підставі аналізу його поведінки в системі. Крім цього, продукт так само оснащений додатковими утилітами і модулями проактивного захисту, такими як антифішинг, антиспам, евристичний аналізатор тощо.

Zillya! Total Security став третім продуктом, який команда Zillya! випускає в 2016 році, і завершальним у новій лінійці антивірусів для домашніх користувачів ПК.

Восени 2016 року компанія планує продовжити розвиток мобільних антивірусних технологій, і найближчим часом випустити антивірус класу «інтернет-захист» для мобільних пристроїв. Попередній продукт компанії, Zillya! Mobile Antivirus, став першим українським антивірусом для Android-пристроїв. На сьогодні його користувачами стали більше 100 тис. осіб, що є добрим підґрунтям для майбутнього розвитку лінійки Android-антивірусів.

Олексій Орловський, засновник компанії, зазначив, що темп, який вдалося задати компанії в 2016 році - не випадковий збіг обставин, а результат реалізації чітко продуманого плану, метою якого є домінування на українському антивірусному ринку, як в приватному, так і в корпоративному сегменті:

«Сім років активної розробки антивірусних програм дозволили нам згенерувати безцінний досвід і реалізувати його в новій лінійці антивірусів. Zillya! Total Security, як продукт, володіє всім необхідним, щоб створити антивірусний щит ПК з найвищим рівнем безпеки. Тепер у нас є всі складові, які допоможуть нам досягти мети і стати антивірусної компанією №1 в нашій країні».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X