Український розробник для iOS і macOS виходить на ринок Японії

27 січня 2017, 15:35
Відомий український розробник додатків для iOS і macOS, компанія Readdle, уклала контракт з великим японським видавцем софта SourceNext для виходу на місцевий ринок

Про це повідомив директор з маркетингу Readdle Денис Жаданов, пише ain.ua.

SourceNext займається локалізацією, маркетингом і продажем програмного забезпечення, у них є мережі онлайн і офлайн-продажу софту. Вони співпрацюють з Evernote, Dropbox , Blizzard, Rosetta Stone. За словами Жаданова, вийти на таку компанію було непросто.

Відео дня

"Наш партнер і друг познайомив мене з СЕО і засновником SourceNext. Ми зустрілися у нього в офісі в Пало-Альто. Я вів з ними переговори півроку - в результаті підписали контракт", - розповів Жаданов.

За його словами, це одна з цікавих особливостей японського ринку - там часто купують софт не онлайн, а в супермаркетах. Наприклад, на полиці стоїть коробка з Dropbox або Evernote, користувач її купує, витягує з коробки ключ і активує софт.

"Це дуже цікавий ринок для нас, з величезним потенціалом. Для Evernote - мільярдної компанії - це був найбільший відсоток ринку", - говорить Жаданов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X