Український потяг в Іран попливе на поромі – Мінінфраструктури

21 квітня 2017, 16:43
Тестовий поїзд з України в Іран пройде через Баку (Азербайджан) у порт Зповіли (Іран) через Каспійське море

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

"Планується, що відправною точкою тестового потягу сполученням Україна-Іран буде Морський торговий порт Чорноморськ (Україна), кінцевою - порт Anzali (Північ Ірану, узбережжя Каспійського моря). Маршрут потягу проляже територію Грузії та Азербайджану (через м.Баку)", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що рішення про розробку маршруту та запуску тестового потягу є двостороннім, схваленим за пропозицією іранської сторони. Обидві сторони висловили переконання, що тестування нового маршруту доставки вантажів з України в Іран оптимізує терміни перевезення, поліпшить тарифну політику, а також посилить економічне та інфраструктурне співробітництво України та Ірану.

"Потяг, який вже назвали "неможливим", є абсолютно реальним, а його маршрут - цілісним та зручним. Те, що для одних неможливо, для інших - цілком досяжно, а для країни - перспективно та економічно доцільно", - зазначили в міністерстві.

Нагадаємо, Володимир Омелян анонсував запуск тестового поїзда в Іран.

Пізніше глава Укрзалізниці заявив, що компанія не зможе запустити тестовий вантажний потяг до Ірану, так як на іранській території відсутнє 160 км необхідної залізничної колії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X