Український Ощадбанк назвав незаконним перейменування "дочки" Сбербанка РФ

28 грудня 2015, 15:31
Державний ощадний банк України (Ощадбанк, Київ) заявив, що є єдиним законним власником торгової марки Сбербанк на території країни, а перейменування ПАТ Дочерний банк Сбербанка России в ПАТ Сбербанк (Київ) є незаконним

"Вважаємо неприпустимим спроби Сбербанка России таким незаконним шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу, адже постановою Верховної Ради України Росія на офіційному рівні визнана країною-агресором щодо України", - йдеться в повідомленні банку.

Відео дня

Також у банку заявили, що його права як власника торгової марки порушені, і звернулися до Сбербанк (Київ) з вимогою негайно припинити будь-яке незаконне використання ТМ на території України, оскільки це вводить в оману споживачів, і перейменуватися в найкоротші терміни.

Ощадбанк має намір звернутися в Нацбанк України, Антимонопольний комітет і судові органи з метою сприяння у врегулюванні спору.

"Абсолютно зрозуміле прагнення колег дистанціюватися від країни-агресора, але ми не дозволимо зробити це за рахунок інтересів державного банку. Вважаємо неприпустимим введення в оману клієнтів державного ощадного банку", - наводяться в заяві слова голови правління Ощадбанку Андрія Пишного.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ПАТ Дочерний банк Сбербанка России перейменували в ПАТ Сбербанк.

НВ

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X