Український національний лоукостер переніс початок польотів

24 квітня 2018, 17:29

Авіакомпанія SkyUp не зможе почати польоти в квітні, як планувалося спочатку. Український лоукостер ще не отримав сертифікат експлуатанта, без якого він не може виконувати польоти.

Про це заявив гендиректор авіаперевізника Євген Хайнацький в коментарі avianews.com.

Орієнтовно отримати документи SkyUp планує в перший тиждень травня, зазначив він.

"Літаки проходять періодичне технічне обслуговування, і, на жаль, вихід повітряних суден з форм обслуговування затримується на кілька днів. Отже, зміщені графіки процедур перевірок самих літаків", – сказав Хайнацький.

Відео дня

SkyUp вже зареєструвала два літаки Boeing 737-800. Очікується, що до кінця року флот авіакомпанії збільшиться до чотирьох літаків, а в 2022 році - до 12 одиниць.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року авіакомпанія SkyUp оголосила про початок чартерних польотів в квітні 2018 року. Внутрішні рейси авіакомпанія планувала почати виконувати з травня або червня.

У березні SkyUp і корпорація Boeing підписали контракт на $624 млн на виробництво п'яти літаків серії Boeing 737 MAX з можливістю подальшого дозамовлення ще п'яти.


Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в ряді авіакомпаній, Євген Хайнацький.

Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

У перший рік роботи планується виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. З середини літа повинні відбутися перші регулярні рейси за маршрутами Київ - Одеса і Харків - Одеса, а також будуть відкриті продажі на міжнародні рейси до Барселони і Ларнаки.

Показати ще новини
Радіо NV
X