Український квитковий сервіс викупив свого конкурента та став найбільшим у країні

18 квітня 2018, 08:40

Сервіс з продажу і бронювання квитків на різні заходи Concert.ua купив одеського оператора Kassir24.

Про це повідомили в компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.


Сервіс Concert.ua - платформа автоматизованого управління продажами для організаторів, заснована в 2012 році. Згідно з розміщеною на веб-сайті сервісу публічною офертою, він представляє створене в 2005 році приватне підприємство У Тікет, що належить Д. Феліксову, а також фізособі-підприємцю Євгенові Лисенку.

Відео дня

Водночас у грудні 2017 року Лисенко створив компанію Концерт ЮА зі статутним капіталом 100 грн, яку очолив Фелікс.


"За умовами угоди Concert.ua придбав матеріальні та нематеріальні активи одеського квиткового оператора: торговельну марку Kassir24, домени, основні засоби, монобрендові каси і контракти з партнерськими касами", - йдеться в повідомленні.

Угода відбулася 13 квітня 2018 року, а переговори про купівлю Kassir24 велися ще з 2017 року. У травні відбудеться перехід асортименту подій kassir24.com.ua на платформу Concert.ua.

Очікувана сукупна частка Concert.ua одеського ринку квитків на заходи після операції становитиме 38%, що, як стверджує сервіс, робить його найбільшим квитковим оператором України.

Згідно з даними Concert.ua, на сьогодні до 64% ​​продажів квитків на концерти і спектаклі в Одесі відбувається через каси, тоді як сервіс планує змінити це співвідношення на користь електронних квитків.

Concert.ua в Одесі очолить Едуард Чухірь, екс-директор Kassir24.

Показати ще новини
Радіо NV
X