Український круїзний теплохід змінив прапор і попрямував до окупованого Криму

22 вересня 2017, 10:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Круїзний пасажирський теплохід Зірка Дніпра класу річка-море, взяв курс на окупований Росією Крим

Зірка Дніпра рухається в напрямку південного берега Криму, про що свідчать дані навігаційної системи АІС, передає портал Пасажирський транспорт.

Як зазначається, 20 вересня судно перейшло у власність від компанії Червона Рута з портом приписки Херсон до компанії Бриз-Круїз і змінило прапор з українського на прапор Белізу і порт приписки на Беліз-Сіті.

Відео дня

На початку вересня судно було сфотографовано у Києві вже з зафарбованою назвою.

5 вересня, фото - сторінка Фейсбук Hydrofoils in Ukraine

5 вересня, фото - сторінка Фейсбук Hydrofoils in Ukraine Фото:

17 вересня теплохід зафіксували під час переходу по Дніпру з Києва до Чорного моря - в місті Дніпро, також із зафарбованою назвою.

Станом на 11:00 21 серпня судно знаходилося неподалік від Севастополя. 20 вересня теплохід вийшов з порту Херсон, однак ніяких круїзів в найближчий час заявлено не було.

Теплохід Зірка Дніпра побудований в 1988 році в колишній НДР. Його власником раніше круїзна компанія Червона Рута, яка до недавнього часу була власником теплоходу Генерал Ватутін. Нагадаємо, судно було продано російським власникам і, не заходячи в Одесу, вирушило до Ростову-на-Дону.

Раніше лайнер Зірка Дніпра виконував змішані круїзи від Києва до Одеси, а до 2013 року включно - і вздовж Південного берега Криму з заходами до Севастополя і Ялти. З 2014 року лайнер безперервно стояв у Києві, і лише влітку 2017 року здійснив перехід до Херсону, де його відремонтували.

Фото: www.fleetphoto.ru, користувач VadimDnepr

Фото: www.fleetphoto.ru, користувач VadimDnepr Фото:

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X