Український інвестфонд купив ТЦ у Польщі

11 квітня 2018, 14:10

Інвестиційний фонд Focus Estate Fund придбав у DNB Assets Holdco торговий центр (ТЦ) Galeria Eden в Польщі.

Про це повідомили у фонді.

"На відміну від України, ритейл-парки користуються популярністю у покупців і орендарів в Європі. Зазвичай, вони розташовуються на околицях міст і орієнтовані на купівельний попит локальної території. У нашому випадку, завдяки вдалому розміщенню ритейл парку безпосередньо на кордоні з Німеччиною, ми розраховуємо на значне збільшення потоку покупців з Німеччини. Для цього ми і інвестуємо в сучасні архітектурні рішення, які дадуть новий життєвий цикл об'єкту, а за рахунок збільшення торговельної площі залучать більше орендарів", - прокоментував керуючий партнер Андрій Козин.

Відео дня

Також наголошується, що інвестиції в реконцепцію становитимуть більш ніж €1,5 млн, реалізація проекту займе близько року. Загальна площа ТЦ 8,5 тис. кв. м.

За даними фонду, керуючою компанією об'єкта стала міжнародна компанія JLL.

"Придбання цього активу відповідає нашим інвестиційним критеріям, сприяє нашій value-added investment strategy і є цінним доповненням до портфеля фонду, який диверсифікований в Польщі та Чехії в сегменті торгових центрів середнього формату. Протягом року разом з нашим партнером з розвитку Młyn ми плануємо провести частковий редевелопмент будівлі. Ми маємо намір використовувати сучасні тенденції в архітектурі ритейл-простору і змінити формат будівлі на ритейл-парк. на наш погляд, це не тільки збільшить площу, а й сформує більш зрілий продукт ритейл-парку для клієнтів і підвищить його дохідність", - прокоментував Максим Школьник партнер Focus Estate Fund.

За даними Focus Estate Fund, об'єкт розташований в складі великого торгового кластера в населеному пункті безпосередньо на кордоні з Німеччиною, поруч з німецьким містом Герліц - великим культурним і промисловим центром країни.

Якірними орендарями торгового центру є Jysk, Komfort, Abra Meble, Pepco, Takko Fashion.


Focus Estate Fund (Нікосія, Кіпр) - інвестиційний фонд нерухомості зі штаб-квартирою в Києві, що фокусується на непреміального об'єктах торгової нерухомості в країнах Центральної та Східної Європи.


Нагадаємо, у жовтні-2017, Focus Estate Fund придбав ритейл-парк Most Retail Park загальною площею 6,5 тис. кв. м. У 2016 році фонд придбав Centro Ostrava Retail Park в Чехії і Galeria Sandomierz в Польщі.

Крім того, раніше компанія заявляла про плани протягом двох-трьох років інвестувати близько €50 млн у розвиток проектів торгової комерційної нерухомості середнього формату в країнах Східної Європи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X