Український інвестфонд купив другий ТЦ у Польщі

31 липня 2018, 12:22

Інвестиційний фонд Focus Estate Fund купив другий у цьому році торговий центр (ТЦ) у Польщі.

Про це повідомляється у прес-релізі фонду.

Йдеться про придбання торгового центру Galeria Awangarda з площею 7,5 тис.кв. м. (GBA) в місті Бартошице.

За словами керуючого партеру Focus Estate Fund Андрія Козина, "цією інвестицією Фонд збільшив свій портфель у секторі торговельної нерухомості середнього формату Польщі і Чехії до п'яти об'єктів, загальна орендна площа яких перевищила 34 тис. кв.м."

Відео дня


Galeria Awangarda була відкрита у квітні 2016 року, розташований у північному регіоні Польщі. Серед його найбільших орендарів - магазини Biedronka, Jysk, KIK, Deichmann, ABRA. На момент укладання угоди вакантність площ торгового центру становила близько 3%.

Focus Estate Fund (Нікосія, Кіпр) - інвестиційний фонд нерухомості зі штаб-квартирою в Києві, що фокусується на непреміальних об'єктах торгової нерухомості в країнах Центральної та Східної Європи.


Нагадаємо, у жовтні-2017 Focus Estate Fund придбав ритейл-парк Most Retail Park загальною площею 6,5 тис. кв. м. У 2016 році фонд придбав Centro Ostrava Retail Park в Чехії і Galeria Sandomierz в Польщі.

Крім того, раніше компанія заявляла про плани протягом двох-трьох років інвестувати близько €50 млн у розвиток проектів торгової комерційної нерухомості середнього формату в країнах Східної Європи.

У квітні 2018 року Focus Estate Fund придбав у DNB Assets Holdco торговий центр (ТЦ) Galeria Eden в Польщі.

Показати ще новини
Радіо NV
X