Український горілчаний гігант запускає виробництво в Білорусі та Азербайджані

4 серпня 2018, 09:12

Алкогольний холдинг Global Spirits (бренди Хортиця, Shustoff, Мороша) запустить у серпні зарубіжні виробництва відразу в двох нових країнах – Білорусі та Азербайджані.

Про це власник холдингу Євген Черняк розповів в ефірі Радіо НВ.

"З 15 серпня запускаємо виробництво в Білорусі, тому що це перспективний ринок, там досить добре вибудувана внутрішня конкуренція, все правильно в нашому сегменті ринку. І ми запускаємо виробництво в Азербайджані, здається, 10 серпня", – зазначив він.

Відео дня

Україна ж, за його словами, на сьогодні приносить тільки 15% доходу. Водночас Черняк "сподівається", за підсумками 2018 року ця частка скоротиться ще більше – "буде менше ніж 10%".

За його словами, компанія вирішила "рухатися в зовнішні ринки, тому що вони стабільніші, вища маржа і чесніші правила гри для бізнесу".

Зокрема, "дуже добре" йде Польща, також зростають продажі в Казахстані, у Прибалтиці, а у Вірменії компанія "лідер ринку".

Також Global Spirits працює в Німеччині та в Північній Америці, зокрема у США та Канаді. За його словами, ціна за одиницю продукції там "приблизно втричі вища".

Повну версію інтерв'ю з Євгеном Черняком слухайте на Радіо НВ.

Показати ще новини
Радіо NV
X