Український дизайнер зробив банкноти для конкурента біткоін

7 червня 2017, 17:43
У електронної валюти CloudCoin з'явилося не тільки віртуальний, але й матеріальне втілення

Над зовнішнім виглядом купюр працював український фахівець у галузі веб-дизайну Богдан Нікітін, повідомляє прес-служба Консорціуму клаудкойн.
У компанії відзначають, що на купюрах різного номіналу зображені історичні персонажі, яких об'єднує прагнення до свободи, рівноправності та справедливості.

Відео дня

За словами засновника і керівника студії Nikitin Team Богдана Нікітіна, робота над візуалізацією криптовалюти виявилася одночасно і простим, і складним проектом. "З технічної точки зору оформлення CloudCoin на папері було нескладним. З роботою впоралися двоє людей - дизайнер та ілюстратор", - пояснив Нікітін.

cloudcoin_25_2_small
cloudcoin_25_2_small Фото:

Засновник проекту зі створення нової валюти - викладач інформатики з Каліфорнії Шон Ворсінгтон розповідає, що створення "матеріального" втілення віртуальної криптовалюти продиктоване інтересами її користувачів. "Як би не були люди технічно досвідчені та грамотні, все одно те, що можна потримати в руках, їм здається надійнішим", - пояснив він.

Відмінною рисою дизайну нових купюр є те, що на кожній зображений якийсь історичний персонаж, котрий зробив внесок у світовий розвиток, а також його найвідоміший вислів. Так, на купюрі номіналом 25 монет намальований третій президент США Томас Джефферсон (один з авторів Декларації незалежності). Уособленням 5-монетної купюри обраний Адам Сміт (один з основоположників економічної теорії). Купюру номіналом 250 клаудкоінів прикрашає портрет мислителя Джона Локка (чиї праці справили величезний вплив на становлення політичної філософії). І, нарешті, на 1-клаудкоіновій купюрі зображений Невідомий Бунтар з Пекіна (який наодинці зупинив колону танків у дні трагічних подій на площі Тяньаньмень).

Проект CloudCoin найближчим часом планує завершити роботи над клієнтським програмним забезпеченням, яке вже доступне для скачування програми для Windows і Android. У завершальній стадії тестування перебуває додаток для iPhone, до кінця травня буде готова програма для Apple Mac.

Наприкінці травня планується запустити спрощену версію біржі, на якій довірені продавці зможуть продавати свої клаудкоіни. І вже в червні заплановано вихід клаудкоіна на децентралізовану біржу торгівлі криптовалюти DEX-TRADE, що дозволяє легко купувати і продавати криптовалюту та фіатні гроші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X