Український держбанк профінансував будівництво нової сонячної електростанції

16 червня 2017, 12:06
Державний Укргазбанк (Київ) видав еко-кредит в розмірі € 530 тис. на будівництво нової сонячної електростанції (СЕС) у Дніпропетровській області

Про це повідомила прес-служба фінустанови.

Як зазначається, очікувана річна генерація електроенергії СЕС складе близько 1740 тис. КВт-год, що забезпечить потреби в електроспоживанні близько 500 домогосподарствам протягом року. Встановлена потужність наземної фотоелектричної сонячної станції складе 1,5 МВт.

Відео дня

Нова СЕС істотно збільшить генерацію екологічно чистої електроенергії, яка буде поставлятися на оптовий ринок електроенергії. Це знизить залежність України від традиційних енергоносіїв.

Фінансування екологічних проектів і проектів з розвитку відновлюваної енергетики Укргазбанк здійснює в рамках реалізації стратегії еко-банкінгу, метою якої є підвищення енергоефективності та досягнення енергетичної безпеки країни.


Укргазбанк був створений у 1993 році. Станом на 1 січня 2017 роки держава в особі Міністерства фінансів володіло 94,9% його акцій.

Згідно з даними НБУ, на 1 квітня 2017 року Укргазбанк за розміром активів займав 4-е місце (63,7 млрд грн) серед 90 банків, що діяли в країні банків.


Раніше повідомлялося, що державне підприємство Енергоринок привернуло у Державного Ощадного банку кредитну лінію на 1 млрд гривень на рік.

Нагадаємо, що компанія TIU Канада починає будівництво сонячної електростанції потужністю 10 МВт на території Нікопольського заводу феросплавів.

Також раніше Норвезька компанія Scatec Solar запропонувала будівництво двох сонячних електростанцій потужністю 60 МВт в Україні.

Крім того, одна з індійських компаній має намір інвестувати $500 млн у будівництво сонячної електростанції в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X