Український державний виробник палива став на ремонт

21 травня 2018, 13:30

Шебелинський газопереробний завод (ГПЗ) державної газодобувної компанії Укргазвидобування з 20 по 30 травня зупинено на плановий ремонт.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

У компанії запевнили, що планові роботи завершаться вчасно, а на час зупинки ГПЗ створено необхідні запаси продукції.

За словами директора з комерційних питань Укргазвидобування Сергія Федоренка, плановий ремонт не вплине на відвантаження вже законтрактованої продукції, а також тих товарів, які компанія реалізує на щотижневих спотових і щомісячних довгострокових торгах.

Відео дня

Відзначимо, що Шебелинський ГПЗ останній раз зупинявся на плановий ремонт наприкінці жовтня - на початку листопада 2017 року. Цей ремонт був наймасштабнішим за останні 10 років.


Шебелинський ГПЗ належить Укргазвидобуванню. Він розташований у Харківській області та є одним з двох працюючих в Україні НПЗ. У 2016 році завод перейшов на випуск бензинів і дизпалива стандарту Євро-5. У 2015 році обсяг переробки сировини на заводі становить 461 тис. т, в 2016 - 515 тис. т, в 2017 - оціночно 494 тис. т. Продукція заводу з 2016 року реалізується на біржі в режимі електронних аукціонів, також практикуються торги в режимі диференціалів з оформленням терм-контрактів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X