Український автогігант поставив Франції запчастини для електробусів

13 червня 2018, 13:10

Корпорація Богдан передала п'ять 12-метрових кузовів для електробусів компанії Bluebus, французькому виробнику екологічного транспорту.

Про це повідомила прес-служба автоконцерн Богдан Моторс.

Поставка запчастин відбулася в межах контракту, укладеного навесні поточного року.

"Цей контракт підтверджує конкурентоспроможність вітчизняного автопрому на ринку ЄС", - зазначив директор Луцького автоскладального заводу Дмитро Писаний.

Відео дня


Компанія Bluebus входить в групу Bolloré. Є французьким виробником екологічного громадського транспорту. У виробництві транспорту використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища.

12-метровий автобус Bluebus випускається з кінця 2015 року, вміщує 100 пасажирів і має автономний хід від 180 до 250 км.


Нагадаємо, що завод в Луцьку проектує і виготовляє електротранспорт з 2008 року, що може стати основою для розширення співпраці між українським заводом і французьким замовником.

У корпорації також повідомили, що в поточному році Луцький завод має намір розробити та виготовити не менш ніж 15 електричних спецвантажівок для міст Євросоюзу в межах укладеного контракту з данською BankeElectromotive. У разі успішної дослідної експлуатації серійне виробництво вантажівок для Західної Європи почнеться в поточному році.


Корпорація Богдан створена в лютому 2005 року з метою реалізації інвестпроектів, спрямованих на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів.

Компанія Богдан Моторс, яка належить партнеру президента України Петра Порошенка Олегу Свинарчуку-Гладковському, об'єднує виробничі активи корпорації Богдан (автобусно-тролейбусний завод у Луцьку потужністю 6 тис. автобусів і тролейбусів на рік і завод в Черкасах потужністю 120-150 тис. легкових автомобілів).

Показати ще новини
Радіо NV
X