Український агрогігант запустить крохмальний завод

18 травня 2018, 09:22

Агрохолдинг Мрія в 2019 році планує запустити крохмальний завод в Тернопільській області потужністю переробки 600 тонн картоплі на добу і збільшити площі під культурою більш ніж утричі.

Про це повідомив операційний директор агрохолдингу Андрій Григоров, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"У складі компанії є власний крохмальний завод. Ми маємо намір довести площу під картоплею в наступному році до 2 тис. га і акцент хочемо зробити на крохмальних сортах. У 2019 плануємо запускати цей завод в роботу", - сказав він.

Відео дня

За його словами, в цьому році Мрія вирощує картоплю на 630 га.

"Навіть при 2 тис. га під культурою завод буде недозавантажений, тому ми розглядаємо на майбутнє варіант залучення додаткового картоплі з ринку. Зараз це питання на рівні бізнес-моделі", - сказав Григоров.

Він уточнив, що попередньо суттєвих капітальних інвестицій для запуску заводу не потрібно.

"У нас достатньо сучасний крохмальний завод. Він побудований кілька років тому, в робочому стані", - повідомив Григоров.


Мрія - вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, заснований у 1992 році Іваном Гутою. На сьогодні його земельний банк становить 165 тис. га. Потужності елеваторів і зерносховищ агрохолдингу оцінюються в 380 тис. тонн.

У серпні 2014 року агрохолдинг Мрія допустив технічний дефолт. У лютому 2015 року контроль над активами компанії перейшов до кредиторів, які призначили новим генеральним директором Саймона Чернявського. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав $1,1 млрд.

Показати ще новини
Радіо НВ
X