Український агрогігант запустить баржі по Нілу

4 липня 2018, 09:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найбільших зернотрейдерів України - агрокомпанія Нібулон планує інвестувати $2 млрд в будівництво зерносховищ і флоту для транспортування зерна Нілом.

Про це повідомило Міністерство постачання та внутрішньої торгівлі Єгипту за підсумками розгляду міністром Алі аль-Мосельхі результатів візиту єгипетської делегації до Миколаєва, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Згідно з повідомленням, цей проект передбачається реалізувати у чотири етапи, перший з яких заплановано на 2018-2019 роки.

Передбачається, що будуть побудовані зерносховища (річка/море) поблизу двох середземноморських портів - Олександрії та Дум'ята, де вже відібрані відповідні земельні ділянки, а також 20 барж водотоннажністю 2 тис. тонн для перевезення зерна Нілом.

Українська делегація має прибути до Єгипту в липні, щоб розпочати створення єгипетської дочірньої компанії.

Під час візиту в Україну Нібулон ознайомив єгипетську делегацію зі своїм досвідом створення комплексної інфраструктури для перевезення зерна Дніпром і Південним Бугом, яка складається з будівництва зерносховищ і флоту барж і буксирів.

Дану інформацію також підтвердили в Нібулоні.

"Це довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій в $ 2 млрд і розрахована на 7-10 років", - зазначив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.


Нібулон було створено в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку України. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал в Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Компанія має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 одиниць і Миколаївський суднобудівний завод.

Нібулон обробляє 83 тис. га. Компанія експортує сільгосппродукцію до більш ніж 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X