Український агрогігант продав термінал у Миколаєві за $7,5 млн

27 квітня 2017, 14:29
Найбільший в Україні виробник соняшникової олії, компанія Кернел у другому півріччі 2016 року продала один із своїх експортних терміналів, розташованих у Миколаївській області

Це стверджується у звіті компанії за перше півріччя поточного фінансового року (1.07.2016-30.06.2017), пишуть Порти України.

При цьому стверджується, що компанія отримала за даний актив $7,5 млн.

Відео дня

Назва терміналу не вказується, але відомо, що Кернел контролював у Миколаївському порту Ойлтранстермінал. Через нього компанія перевалювала соняшникову олію та шрот виключно для власних потреб з пропускною здатністю півмільйона тонн в рік.

Нагадаємо, що Кернел виставив на продаж свій останній російський актив — половину ТОВ Зерновий термінальний комплекс Тамань, яким паритетно володіє з глобальним сировинним трейдером Glencore.


Kernel – найбільший виробник соняшникової олії в Україні. Частка виробництва у 2015 році склала 28,4%. Також виробляє і експортує зернові та надає послуги по зберіганню сільгоспкультур на елеваторах. В Україні здійснює дистрибуцію бутильованої олії під торговими марками Щедрий Дар, Стожар, Чумак Золота.

Контролює близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Експортує продукцію в більш ніж 60 країн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X