Українські ВМС вирішили поповнити свій авіапарк літаками АН, які будуть нести ракетну зброю

9 вересня 2015, 20:59
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Українські військово-морські сили готують програму переоснащення морської авіації, оновлення парку планується забезпечити за рахунок нових авіаційних комплексів морського патрулювання Антонов

Як заявив командувач ВМС віце-адмірал Сергій Гайдук, будуть зняті з озброєння застарілі протичовнові та пошуково-рятувальні літаки-амфібії Бе-12, які замінять універсальними патрульними транспортними літаками КБ Антонова.

Відео дня

В інтерв'ю відомчій газеті Флот України він констатував, що українські Ани будуть нести ракетну зброю. За словами Гайдука, планується, що крім патрульних літаків, парк авіації ВМСУ також буде поповнено ударними вертольотами і безпілотниками.

Як зазначає Інтерфакс-Україна, провідний український розробник та виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер у ніші транспортних літаків найширшого призначення ДП Антонов, в даний час просуває на світовий ринок перспективний авіаційний комплекс морського патрулювання Ан-148-300МП.

Новий комплекс створюється на основі однієї з модифікацій регіонального реактивного літака нового покоління Ан-148, Ан-148-300 дальністю польоту 7 тис. км. Набір озброєння залежить від вимог замовника.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X