Українські товари отримали власний експортний бренд

18 вересня 2018, 15:15

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) представило експортний бренд України, за допомогою якого українські товари і послуги будуть просуватися на міжнародні ринки.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Експортний бренд України базується на бренді UkraineNow.

За словами першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, експортний бренд повинен допомогти покупцям впізнавати українську продукцію.

Відео дня

"Це зможе об'єднати різні за асортиментом і типом товари і послуги в єдину візуальну концепцію і стилістику", - пояснив міністр.

У свою чергу, керівник програм співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні Штефан Шльойнінг зазначив, що експортний бренд України допоможе українським виробникам використовувати в повному обсязі унікальні можливості, пропоновані в рамках Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Крім того, наявність сильної експортної марки є надзвичайно важливим для українського бізнесу, який прагне розширити свій глобальний потенціал і представляти свою продукцію і послуги на нових ринках за кордоном, вважає директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж.

"Це також необхідно для участі малих і середніх підприємств в торгових місіях і міжнародних виставках. Більш того, експортний бренд, який ми відкриваємо сьогодні, посилить репутацію і прозорість України на міжнародній арені", - додав він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X