Українські мобільні оператори погодилися ділитися даними про туристів з урядом

26 грудня 2017, 17:19
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) підписало меморандум з основними мобільними операторами України для моніторингу динаміки туристичних потоків територією України

Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Відповідний документ 26 грудня підписав міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів з операторами Київстар, Vodafone Україна та Lifecell.

Відео дня

Згідно з документом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді із періодичністю 1 раз на квартал.

Меморандум передбачає надання показників щодо кількості внутрішніх туристів, в’їзних туристів, іноземних абонентів мобільного зв’язку у роумінгу, що знаходилися більше однієї доби поза межами відповідної області/місця реєстрації.

Крім того, МЕРТ отримає дані про кількість громадян України, які виїхали з відповідної області за кордон. Мобільні оператори також надаватимуть показники середньої тривалості перебування туристів в області/місці.

За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчука, отримана статистична інформація допоможе якісніше та оперативніше проводити моніторинг туризму в Україні та вибудовувати дієвіші стратегії його розвитку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X