Українські експортери ЗРС знайшли заміну Китаю

0 коментувати
Українські виробники ЗРС знайшли заміну ринку Китаю
Ferrexpo

Українські виробники ЗРС знайшли заміну ринку Китаю

За останні роки компанія Ferrexpo скоротила поставки в Китай з 25 до 13%, переорієнтувавшись на більш стабільні ринки Південно-Східної Азії (Японію, Південну Корею, Тайвань), а також на країни Західної Європи

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції менеджер по роботі з інвесторами та комунікаціями Ferrexpo Інгрід Макмехон.

При цьому за її словами в 2016 році контролює Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати компанія Ferrexpo має намір зберегти виробництво окатишів на торішньому рівні. "За підсумками року ми очікуємо виробництво 11,2-11,3 млн тонн окатишів, сподіваємося, що буде і більше", – сказала вона.

При цьому Макмехон акцентувала, що в поточному році 94% обсягу виробництва складуть найбільш затребувані на ринку окатиші з 65% вмістом заліза. Попит на них за даними компанії перевищує її можливості з виробництва.

Як повідомлялося, у минулому році Ferrеxpo випустила рекордні 11,662 млн тонн окатишів. Зростання виробництва становив 5,8% – до рівня в 11,021 млн тонн в 2014 році.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський Гзк.

Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 97,34% акцій Полтавського Гзк і 100% акцій Єристівського Гзк. 50,3% акцій Ferrexpo контролює бізнесмен Костянтин Жеваго через компанію Fevamotinico S. a.r.l.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: