Українські експортери ЗРС знайшли заміну Китаю

13 жовтня 2016, 15:37
За останні роки компанія Ferrexpo скоротила поставки в Китай з 25 до 13%, переорієнтувавшись на більш стабільні ринки Південно-Східної Азії (Японію, Південну Корею, Тайвань), а також на країни Західної Європи

Про це повідомила сьогодні на прес-конференції менеджер по роботі з інвесторами та комунікаціями Ferrexpo Інгрід Макмехон.

При цьому за її словами в 2016 році контролює Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати компанія Ferrexpo має намір зберегти виробництво окатишів на торішньому рівні. "За підсумками року ми очікуємо виробництво 11,2-11,3 млн тонн окатишів, сподіваємося, що буде і більше", – сказала вона.

Відео дня

При цьому Макмехон акцентувала, що в поточному році 94% обсягу виробництва складуть найбільш затребувані на ринку окатиші з 65% вмістом заліза. Попит на них за даними компанії перевищує її можливості з виробництва.

Як повідомлялося, у минулому році Ferrеxpo випустила рекордні 11,662 млн тонн окатишів. Зростання виробництва становив 5,8% – до рівня в 11,021 млн тонн в 2014 році.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт залізорудних окатишів. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський Гзк.

Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 97,34% акцій Полтавського Гзк і 100% акцій Єристівського Гзк. 50,3% акцій Ferrexpo контролює бізнесмен Костянтин Жеваго через компанію Fevamotinico S. a.r.l.

Показати ще новини
Радіо NV
X