Українські держбанки вирішили перевірити на змову

28 лютого 2017, 14:19
Антимонопольний комітет України (АМКУ) вивчає питання про можливу змову державних банків щодо синхронного зниження ставок за депозитами

Про це повідомили в АМКУ, передає FinClub.

"Сьогодні Антимонопольний комітет України вивчає питання функціонування ринку банківських послуг на конкурентній основі в контексті збільшення кількості банків з державною часткою та зростання їх частки в окремих сегментах ринку банківських послуг", - зазначили у відомстві.

Відео дня

В АМКУ стверджують, що 24 лютого вони направили запити про надання інформації в три професійні об'єднання учасників ринку банківських послуг і банки.

"Отримана інформація буде проаналізована на предмет необхідності вжиття заходів для забезпечення державного захисту конкуренції з урахуванням вимог законодавства", - повідомили в АМКУ.

Нагадаємо, що 20 лютого три держбанки - Приватбанк, Ощадбанк та Укргазбанк - одночасно знизили ставки за депозитами. За два тижні до цього глава Приватбанку Олександр Шлапак заявляв, що держбанки планують "домовитися і з питань процентної політики, і про можливий поділ ринку".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X