Українські банки суттєво скоротили кількість відділень

7 червня 2017, 09:27
За даними Нацбанку, з початку минулого року фінустанови закрили 26% своїх філій

Як пише Liga.net, причини різні. Одні банки закривають відділення через неплатоспроможність, інші скорочують старі точки, щоб відкривати пункти нового типу або інвестують в розвиток дистанційних каналів обслуговування.

Відео дня

Лідерами за скороченням відділень стали держбанки. Ощадбанк за останній рік скоротив 16% своїх відділень.

Зараз в Ощадбанку найбільше точок - 3528 по всій Україні.

"Певну кількість неефективних відділень буде закрито. Як правило, ми закриваємо маленькі - з одним робочим місцем. Такі точки є за своєю суттю" ощадкасою "і вже не можуть задовольнити сучасних потреб клієнтів в якісному обслуговуванні", - заявив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку .

На другому місці за кількістю закритих відділень - Приватбанк. Націоналізований банк за рік скоротив 13% або 341 відділення. Зараз у Привату 2247 підрозділів по всій Україні.

Масштабне закриття відділень провів Райффайзен Банк Аваль.

"У 2016 році мережа відділень нашого банку скоротилася на 85, з яких 5 відділень були закриті в рамках злиття з іншими відділеннями регіону, 38 - закрито на митних переходах у зв'язку зі зміною уповноваженого банку з обслуговування митниці та 35 відділень закриті в різних регіонах в рамках програми, спрямованої на підвищення ефективності банку", - повідомили в прес-службі Авалю.

Скоротилася кількість відділень і російських банків.

Показати ще новини
Радіо NV
X