Українські авіаперевізники просять відкрити їм нові маршрути

28 листопада 2016, 15:50
Комісія Державної авіаційної служби україни (Державіаслужба) України з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній 30 листопада 2016 року розгляне низку питань щодо видачі призначень українським авіакомпаніям

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідно до порядку денного засідання комісії, вона розгляне заявки авіакомпанії Ейр Таурус на продовження строку дії права на експлуатацію повітряних ліній для перевезень в інших країнах до 31 грудня 2017 року.

Відео дня

Також компанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) має намір отримати права на регулярні міжнародні польоти з Києва в Кіттіля, з Харкова у Бергамо, з Львова в Неаполь, Малагу і Лісабон і з Одеси в Кутаїсі, а також просить розширити їй частоти на маршрутах з Києва в Амстердам і Палангу.

Авіакомпанія Дніпроавіа має намір отримати право на міжнародні регулярні польоти з Одеси в Єреван, з Києва до Братислави і Любляну і зі Львова до Відня, а також на польоти на внутрішніх маршрутах з Києва в Харків і Львів.

Крім того, авіакомпанія Yanair просити дати їй право на міжнародну "регулярку" зі Львова до Тель-Авів, Тбілісі і Батумі, і з Запоріжжя, Чернівців, Кривого Рогу у Тель-Авів, а також на внутрішні польоти з Києва до Львова, Запоріжжя, Харків, Кривий Ріг та Чернівці.

Авіакомпанія Браво має намір отримати право на міжнародні регулярні польоти їх Києва в Софію і з Харкова та Одеси в Кіттіля, а також на чартери в Хургаду і Шарм-ель-Шейх з Херсона та Чернівців, а також з Києва і Харкова в Марібор.

Також компанії Авіаційно-Транспортне Агентство КРУНК і Авіакомпанія Аэровиз мають намір отримати право на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаперевезень в безліч інших держав.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X