Українські авіакомпанії відкриють нові рейси в Туреччину

25 квітня 2018, 19:54

Українські авіакомпанії почали масово подавати заявки до Державної авіаційної служби для отримання права на здійснення рейсів з України до Туреччини після збільшення квоти на польоти між країнами.

Про це свідчать заявки компаній до Державіаслужби.

Найбільша українська авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) планує збільшити частоту рейсів з Києва у Стамбул з 16 до 21 на тиждень, в Анкару - з 7 до 14. Також компанія планує запустити новий маршрут Київ - Бурса, який буде виконуватися сім разів на тиждень.

Відео дня

“Дочка” турецької авіакомпанії Atlasjet хоче отримати дозвіл на польоти з Одеси в Стамбул сім разів на тиждень. Відзначимо, що 24 квітня авіакомпанія закрила всі регулярні рейси з України.

Чартерний перевізник - колишня компанія Дарт, яка повернулася на український авіаринок під новим брендом Аланна, подала заявки на здійснення польотів в Анталію з Києва, Одеси, Харкова та Львова.

На маршрут Київ-Ізмір подали заявки аж п’ять українських компаній. Так, МАУ планує здійснювати польоти 14 разів на тиждень, Аланна - 8, Azur Air Ukraine та Атласджет - 7, Роза Вітрів - двічі на тиждень.

Авіакомпанії також націлилися на отримання дозволу літати за напрямком Київ-Бордум: Azur та МАУ - 7 рейсів щотижня, Роза Вітрів - три рейси.

Маршрутом Київ-Даламан зацікавилися Azur та МАУ (по 7 разів на тиждень), Роза Вітрів (два рази).

Зі Львова в Даламан мають намір літати Azur - сім разів щотижня, а також Роза Вітрів - двічі на тиждень.

Державіаслужба розгляне всі заявки компаній 27 квітня.

Відзначимо, що найбільша турецька авіакомпанія Turkish Airlines також заявила про плани збільшити частоту рейсів в Україну, передає кореспондент НВ Бізнес.

За словами генерального директора Turkish Airlines Дінчера Саіджі, компанія вжила необхідних заходів після завершення переговорів між Україною та Туреччиною про збільшення кількості польотів між країнами.

“Звичайно, ми подаємо запит на збільшену кількість авіарейсів з Одеси та Києва (в Стамбул - ред.)”, - підкреслив він.

Нагадаємо, що Україна і Туреччина домовилися про збільшення в два рази частоти авіарейсів за напрямком Стамбул-Одеса - з 14 до 28. Крім того, країни домовилися про авіарейси з Бодрума, Ізміра, Даламана та Бурси в Україну.

Показати ще новини
Радіо NV
X