Українське ракетне підприємство програло Міноборони Росії суд на $19 млн

15 березня 2018, 12:54

12 березня Арбітражний суд Москви задовольнив позов Міноборони РФ до конструкторського бюро із системного проектування ракет і ракетних комплексів дніпровського конструкторського бюро Південне про розірвання державного контракту від 29 серпня 2003 року і стягнення 1,1 млрд рублів (близько $19,3 млн).

"Позов задовольнити повністю", - цитує агентство Інтерфакс-Україна інформацію суду.

Із загальної суми стягнення з українського підприємства 915,6 млн руб - це неустойка, 183,6 млн руб - безпідставне збагачення і 3,2 млн рублів - відсотки.

Відео дня

Інших подробиць немає, справа розглядалася в закритому судовому засіданні.


Держпідприємство конструкторське бюро Південне ім. М.К. Янгеля - основний науковий центр України, який володіє передовими космічними технологіями, вагома частина продукції та послуг компанії поставляється на експорт, включаючи країни ЄС і США.


Контракт передбачав проведення на замовлення Міноборони РФ робіт з продовження термінів експлуатації найпотужнішої у світі стратегічної ракети шахтного базування РС-20В Воєвода (за класифікацією НАТО - SS-18 Сатана).

Представник Південного на одному з минулих засідань заявив, що розглядається можливість укладення мирової угоди. Представник відомства тоді сказав, що передасть цю інформацію своєму керівництву.

Показати ще новини
Радіо NV
X