Українське пароплавство виграло суд проти Росії в Австрії

12 березня 2019, 11:48

Українське Дунайське пароплавство добилося перегляду справи щодо права власності у Відні

Верховний суд Австрії скасував рішення двох попередніх інстанцій з позову Російської Федерації про виселення Головного агенства Українського Дунайського пароплавства з житлового комплексу у Відні та передав справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Відео дня

"УДП після 1991 року стало власником низки нерухомого майна в низці держав ЄС. Так, наприклад, в Австрії, це 3 000 кв м чудової ділянки з двома будівлями в елітному районі Відня, поблизу нашого посольства. Росіяни доклали всіх зусиль, щоби через суди забрати собі українську власність, вважаючи її "своєю". Ми за роки програли всі інстанції і, здавалося, були вже за півкроку до виселення", - написав міністр у Facebook.

За його словами, завдяки наполегливості української сторони 6 березня було отримане рішення Верховного суду Австрії від 22 січня 2019 року, яким скасовано рішення першої та другої інстанцій з позову Російської Федерації про виселення Головного агенства ПрАТ УДП з житлового комплексу у Відні, та справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.

Раніше повідомлялося, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Прокурори САП підозрюють його у незаконному збагаченні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X