Українське держпідприємство офіційно визнали постачальником Mercedes

4 грудня 2017, 21:01
Державне підприємство Електричні системи, що входить до складу держконцерну Укроборонпром, стало офіційним постачальником комплектуючих для продукції Mercedes

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Голова підприємства Олександр Тищенко зазначив, що це стало можливим завдяки партнерству з американською компанією Delphi, яка вже має успішний досвід співпраці з Укроборонпромом.

Відео дня

"У нас працювала група аудиторів Daimler. Після ретельної перевірки вони дали позитивний висновок щодо нашого заводу. Нас офіційно визнали постачальником Mercedes", - сказав Тищенко.

Він також додав, що вже багато років поспіль держпідприємство Карпати, у складі концерну, успішно виробляє на замовлення компанії електрокабельну продукцію для автомобілів. Підприємство атестоване за міжнародною системою якості ISO 9001:2000, а за неухильне дотримання цілей у сфері якості його було сертифіковано й за міжнародною системою якості ISO TS 16949.

У концерні також нагадали, що нове держпідприємство Електричні системи було засноване у липні у Вінницькій області. Також зазначається, що американська компанія Delphi Corporation стала партнером цього виробничого проекту і вже розмістила перше замовлення. Зараз підприємство активно навчає персонал і готується до офіційного старту своєї роботи.

Крім того, зазначається, що вже у 2017 році Електричні системи перерахують 6 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X