Українська оборонка представила на Eurosatory-2016 зразки вітчизняних безпілотників

14 червня 2016, 12:58
Держконцерн Укроборонпром представив на одній з найбільших міжнародних виставок озброєнь, технологій безпеки та засобів захисту Eurosatory-2016 у Франції українські безпілотні літальні апарати

Так, представлені БПЛА є засобом розвідки і високоточного визначення координат цілі, працюють в складі систем управління боєм і управління вогнем артилерії.

Українські літаки розвивають швидкість понад 100 км/год, мають тривалість польоту до 12 годин і працюють на висоті близько двох кілометрів.

Відео дня

"Укроборонпром оснащує українську армію сучасним озброєнням і військовою технікою. Вітчизняні БПЛА, представлені на міжнародній виставці EUROSATORY - яскравий приклад прогресу українського ОПК", - зазначив заступник гендиректора з зовнішньоекономічної діяльності концерну Денис Гурак.

Eurosatory-2016 - найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов'язаних з цією сферою передових технологій, яка проводиться під патронажем міністерства оборони Франції з 1967 року з періодичністю раз у два роки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна представила на Eurosatory-2016 зразки інноваційних розробок вітчизняного військово-промислового комплексу.

НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X