Українська митниця перестала пропускати техніку Meizu і Xiaomi

30 травня 2017, 17:09
За останні два тижні відразу кілька джерел повідомили, що посилки з пристроями марок Meizu і Xiaomi почали зупиняти при проходженні української митниці, за заявою правовласника, пише ain.ua

Директор магазину Розетка Владислав Чечоткін повідомив виданню, що за останні пару тижнів покупці, які замовляли пристрої Meizu у зарубіжних магазинах через сайт Розетки зіткнулися з тим, що їх посилки їм не приходять. Це пов'язано з неодноразовими письмовими зверненнями правовласника Meizu у ДФС. Листи підписані Вікторією Цитович — раніше вона була директором Цитрус Трейд, зараз зазначена у митному реєстрі, як представник ТМ Meizu в Україні. За даними Цитруса, вона в компанії не працює з 2011 року, але Цитрус і Meizu з нею співпрацюють.

Відео дня

У листі йдеться про те, що в березні на територію України "був ввезений контрафактний товар", і митниця не припинила його оформлення, як повинна була. Представник ТМ закликає ДФС вжити заходів з цього приводу.

За неофіційними даними, саме у зв'язку з перевірками посилок минулого тижня Нова пошта скаржилася на масові огляди міжнародних відправлень у сортувальному центрі компанії.

Крім того, днями з'явилася інформація про те, що подібні заходи правовласник приймає у відношенні до Xiaomi. Про випадки призупинення оформлення посилок повідомляли в співтоваристві Xiaomi Mi Community (займається підготовкою, локалізацією програмного забезпечення MIUI, на якому працюють телефони і планшети Xiaomi/Mi).

Техніку під брендом Xiaomi в Україні продає Цифротех (група компаній Алло) та NIS, яка в квітні відкрила в ТРЦ Городок на Петрівці фірмовий магазин цього бренду.

Покупці уточнювали, що поштова служба попередила про те, що посилки відправляються назад відправнику. Це підтвердив і представник одного з китайських інтернет-магазинів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X