Українська мережа супермаркетів викуповує магазини у Billa

21 вересня 2017, 09:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Супермаркети Billa у Дніпрі і Запоріжжі купує мережа Varus

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компаніям Салторо Плюс, Фірма Ариант, Мілтон-Груп (всі - Дніпро) придбати активи у вигляді цілісних майнових комплексів підприємства з іноземними інвестиціями Білла-Україна (Київ), передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Мова йде про покупку компаніями Салторо Плюс і Фірма Ариант супермаркетів Billa по вул. Кондратюка, 8 і пр. Героїв, 2 у Дніпрі відповідно, і компанією Мілтон-Груп - супермаркету Billa по вул. Яценка, 2 в Запоріжжі.

За даними Держреєстру, рівними частками в цих трьох компаніях володіють Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited (обидві - Британські Віргінські о-ви).

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року АМКУ дозволив власникам мережі супермаркетів Varus Валерію Кіптику і Руслану Шостаку придбати контроль над компаніями Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited.


Розвитком мережі супермаркетів Billa в Україні займається компанія Білла-Україна.

Білла-Україна створена у 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований у 1927 році у Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкритий в лютому 2000 року у Києві.

За даними компанії Білла-Україна, на 20 вересня мережа об'єднує 17 супермаркетів у Києві, Обухові (Київська обл.), Житомирі, Дніпрі та Одесі.

Чистий дохід Білла-Україна за підсумками 2015 року збільшився на 20,5% від рівня 2014 року і склав майже 2 млрд грн, а чистий збиток скоротився на 9,7% - до 242 млн грн.


Раніше повідомлялося, що Білла-Україна вирішила закрити свій єдиний у Запоріжжі супермаркет Billa з 1 серпня. Причину закриття не уточнили, зазначивши, що це рішення топ-менеджменту компанії.

Пізніше стало відомо, що німецький концерн Rewe Group, що розвиває, зокрема, мережу супермаркетів Billa у Центральній і Східній Європі, не має наміру виходити з України, але може закрити магазини в регіонах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X