Українська мережа супермаркетів викуповує магазини у Billa

21 вересня 2017, 09:16
320
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: rau.com.ua

Varus купує супермаркети Billa

Супермаркети Billa у Дніпрі і Запоріжжі купує мережа Varus

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компаніям Салторо Плюс, Фірма Ариант, Мілтон-Груп (всі - Дніпро) придбати активи у вигляді цілісних майнових комплексів підприємства з іноземними інвестиціями Білла-Україна (Київ), передає агентство Інтерфакс-Україна.

Мова йде про покупку компаніями Салторо Плюс і Фірма Ариант супермаркетів Billa по вул. Кондратюка, 8 і пр. Героїв, 2 у Дніпрі відповідно, і компанією Мілтон-Груп - супермаркету Billa по вул. Яценка, 2 в Запоріжжі.

За даними Держреєстру, рівними частками в цих трьох компаніях володіють Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited (обидві - Британські Віргінські о-ви).

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року АМКУ дозволив власникам мережі супермаркетів Varus Валерію Кіптику і Руслану Шостаку придбати контроль над компаніями Kingsbarns Holdings Limited і Mitaly Holdings Limited.


Розвитком мережі супермаркетів Billa в Україні займається компанія Білла-Україна.

Білла-Україна створена у 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований у 1927 році у Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкритий в лютому 2000 року у Києві.

За даними компанії Білла-Україна, на 20 вересня мережа об'єднує 17 супермаркетів у Києві, Обухові (Київська обл.), Житомирі, Дніпрі та Одесі.

Чистий дохід Білла-Україна за підсумками 2015 року збільшився на 20,5% від рівня 2014 року і склав майже 2 млрд грн, а чистий збиток скоротився на 9,7% - до 242 млн грн.


Раніше повідомлялося, що Білла-Україна вирішила закрити свій єдиний у Запоріжжі супермаркет Billa з 1 серпня. Причину закриття не уточнили, зазначивши, що це рішення топ-менеджменту компанії.

Пізніше стало відомо, що німецький концерн Rewe Group, що розвиває, зокрема, мережу супермаркетів Billa у Центральній і Східній Європі, не має наміру виходити з України, але може закрити магазини в регіонах.

Вибір редакції

Культура

Сьогодні, 09:36

article_img
Got to be free. У Театрі на Подолі покажуть рок-мюзикл про Майдан
Travel

Вчора, 20:45

article_img
У розмовах тут люблять поскаржитися на політиків. Досвід життя у Варшаві
Гаджети

Вчора, 22:34

article_img
Готуй нирку. Samsung представила флагманські смартфони Galaxy S10

Головне

Країни

Сьогодні, 08:00

article_img
У столиці Бангладеш під час пожежі в житлових будинках загинули щонайменше 70 осіб
Політика

Сьогодні, 13:10

article_img
Народний депутат організував схему по втручанню у результати президентських виборів - СБУ
Країни

Сьогодні, 10:35

article_img
Сотні мільйонів та 30 підозрюваних: в Австрії розслідують відмивання грошей українських банків