Українська кондфабрика знайшла новий закордонний ринок

31 липня 2018, 16:52

Кондитерська фабрика Ярич (Львівська обл.) вирішила з початку вересня експортувати печива під торговою маркою Yarych в Нідерланди.

Про це повідомила прес-служба фабрики, передають Українські новини.

"З Голландією вдалося домовитися, проект вже на фінальному етапі...Перші поставки плануються на вересень 2018 року", - відзначили в фабриці.

Відео дня

Згідно з повідомленням, спочатку компанія вела переговори про постачання під private label, але в результаті сторони домовилися про експорт нового продукту під ТМ Yarych.

Крім того, на даний момент ведуться переговори з Німеччиною - українська компанія вже надала зразки деяким гравцям ринку.

"З німцями домовитися складно - дуже консервативний, жорстко регламентований ринок харчових продуктів", - прокоментували в фабриці.

Відзначимо, що раніше Ярич почав поставки печива під private label для польського ритейлера Biedronka.

Також в найближчих планах компанії - розширення лінійки печива під торговою маркою Petit Beurre, а також активний вихід на ринок Польщі під торговою маркою Yarych.


Кондитерська фабрика Ярич виробляє затяжне печиво і крекери під ТМ Yarych, а також торти під ТМ Rozalini. Потужність фабрики становить до 1,9 тис. тонн готової продукції в місяць.

На даний момент продукція кондитерської фабрики Ярич представлена на ринку Польщі під торговими марками інших великих рітейлерів: Carrefour, Auchan, Eurocash.

В основному продукція поставляється в Польщу і Чехію, також є регулярні експортні поставки в США, країни Близького Сходу і Прибалтики.

Показати ще новини
Радіо NV
X