Українська компанія поставить в США титанової руди на $100 млн

13 січня 2020, 13:55

Виробничо-комерційна фірма Велта підписала п’ятирічний контракт з транснаціональною групою Traxys Group на поставку ільменіту на суму $100 млн для потреб північноамериканського ринку.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Кінцевим споживачем за договором є американська компанія Chemours, один з найбільших світових виробників діоксиду титану. Вона була утворена в 2015 році в результаті від'єднання від DuPont, однієї з найбільших в світі хімічних компаній. Річні продажі Chemours перевищують $6,5 млрд. У компанії працює більше 7000 людей.

Відео дня

Traxys, штаб-квартира якої знаходиться в Люксембурзі, є трейдером сировинного товару в секторах металів і природних ресурсів. Річний оборот компанії перевищує $7 млрд.

Велта з 2012 року веде видобуток і переробку титанової сировини в Кіровоградській області на Бирзулівському родовищі. Також компанія володіє ліцензією на промислову розробку Лекарівського родовища. У 2012-2019 роках Велта здобула 1 млн тонн ільменіту. Кінцевий бенефіціарний власник компанії - дніпровський бізнесмен Андрій Бродський.

Показати ще новини
Радіо NV
X