Українська компанія вперше отримала дозвіл на поставки яєць до ЄС

6 вересня 2017, 09:45
Агропромислова група компаній Овостар Юніон, один з найбільших виробників яєць і яєчних продуктів в Україні, отримала дозвіл на експорт яєць класу А до Європейського союзу

Даний дозвіл дійсний з 12 вересня, а перші поставки яєць компанія планує зробити в жовтні 2017 року, передає повідомлення Овостар агентство Інтерфакс-Україна .

У матеріалах ЄС кажуть, що відповідний запит від "дочки" Овостар - компанії Ясенсвіт (пгт Ставище, Київська обл.) - надійшов у кінці липня цього року.

Відео дня

Відзначимо, що до цього ЄС видавала лише дозволи на імпорт з України яєчних продуктів: відповідні запити найбільші учасники українського ринку Імперово Фудз з агрохолдингу Авангард і Овостар направили ще влітку 2014 року.

Нагадаємо, що за підсумками 2016 року Овостар Юніон скоротив чистий прибуток на 29% - до $22,5 млн порівняно з 2015 роком. Його виторг у 2015 році зріс на 3% - до $77,7 млн. Компанія 2016 року виробила 1,5 млрд яєць, що на 24% більше, ніж попереднього.


Овостар - другий за обсягом виробник яєць і яєчних продуктів в Україні.

Холдингова компанія групи - Ovostar Union NV - у середині червня 2011 року провела IPO 25% акцій на WSE і залучила $33,2 млн. Мажоритарний пакет акцій компанії знаходиться у власності Prime One Capital Limited, яка контролюється її головним виконавчим директором Борисом Беліковим і главою ради директорів Віталієм Вересенко.

Показати ще новини
Радіо NV
X